KURUMSAL

Ticaret hayatına 1986 yılında tekstil sektörüyle işe başladı. 2001 yılının sonuna kadar tekstilde kalan Ünal Ercan KAŞ 2002 yılında Ünal Gelinlik olarak sadece gelinlik sektörüne ağırlık verdi. Kısa zamanda Kastamonu halkına moda sektöründe yenilikler getirerek bu sektörde lider duruma geldi.

Kastamonu'daki ilk sokak defilesini düzenledi. Ayrıca Abana Deniz Kültür ve Sanat Şenlikleri ve Taşköprü Uluslararası Sarımsak Festivallerine de yedi yıldır ana sponsorluk yaparak hem Kastamonu'nun tanıtılması hem de belediyelerin desteklenmesi anlamında çalışmalara imza atmıştır.

2006 yılında Doğa Kent inşaat taahhüt sanayi ltd. şti. ile inşaat sektörüne girdi. 2007 yılında Kastamonu'daki ilk güzellik merkezini açtı. 2008 yılında şirketleşerek Ünal Gelinlik ve Alyans Ltd. Şti.'ni kurarak kardeşi Muhammet Ali KAŞ'ı şirket yönetim kurulu başkanlığına getirdi. Her üç sektörde de faaliyetlerine devam etmekte olan Ünal Gelinlik ve Alyans Ltd. Şti. bundan sonraki hedefini yurt dışına ihracat yapmak olarak belirledi. 2010 yılında da Ankara'da büyük bir mağaza açmaya kara verildi.

Her zaman değerli müşterilerine en iyisini sunmaya çalışan Ünal Gelinlik ve Alyans Ltd. Şti. sizlere layık olmaya devam edecektir.